12.KOLO, 25.10.09 - KOBEŘICE : BRANKOVICE 3 : 6 (0:4)

08.01.2010 14:55

Branky:  1. Bodeček Lukáš , 12. , 13.  David Učeň , 24. Oppelt Pavel , 70. Tylšar Michal , 82. Novotný Milan
Sestava: Václav Škroba, Lukáš Luža, Mirek Kremz, Havránek Martin, Pavel Láníček ,  Michal Plšek,  Novotný Milan, Michal Tylšar, Pavel Oppelt, Lukáš Bodeček,  David Učeň (70. Loucký Tomáš)

Vývoj utkání:
V neděli za krásného podzimního počasí jsme jeli na utkání do Kobeřic. Soupeř se nacházel na chvostu tabulky a my měli povinnost dovést 3 body. Po vítězství nad Drnovicemi byl tým v dobré náladě a mimo chybějícího Radima Proniuka jsme měli kompletní tým
i s navrátilcem po zranění Rosťou Vernerem. Zápas měl být zahájen ve 14:30,ale bohužel domácí tým se nesešel v plném počtu,tak bylo utkání posunuto o 15 minut a čekalo se než jim dojde jedenáctý hráč. Konečně po zahájení utkání jsme se do soupeře pořádně zakousli a hned v první minutě jsme mohli jít do vedení díky našemu nejlepšímu střelci Davidu Učňovi. Svou první šanci neproměnil,tak jsme pokračovali a soupeře přehrávali. První gol přišel již ve 3. minutě a postaral se o něj Lukáš Bodeček,nikým nehlídaný bezproblému hlavičkoval do prázdné branky po našem prvním rohu v utkání. Soupeř byl zaskočen a my ho přehrávali snad ve vším a další branky přišli ve 12. a 13. minutě kdy David Učeň proměnil oba brejky. Na hřišti v tu chvíli byl jen jeden tým,Kobeřice byly naprosto bezzubé. Měli jen jednu šanci,kterou výborně vytěsnil mimo tyče náš golman Venca. Do poločasu jsme přidali ještě jeden gol a byl to konkrétně Michal Plšek,kterému se to podařilo. Poločas 4:0,naprosto jednoznačné utkání,které nám ale ve druhém poločase těžce zhořklo. Soupeř na začátku druhé půle vyvinul jen velmi malý odpor a z rozhodnutého utkání to spíše směřovalo ke dramatu. Dva rychlé kobeřické goly po obrovských hrubých chybách v naší obranné řadě a bylo zaděláno na drama. Předváděli jsme strašný výkon plný nepřesností,nedůrazu a chyb. Měli jsme však štěstí,že kapitán Michal Tylšar dokázal dát gol na 5:2,kterým nás uklidnil. Poté ještě přidal branku Milan Novotný a snižení soupeře na 6:3 bylo jen kosmetickou úpravou. Vyhráli jsme na hřišti soupeře,vstřelili jsme 6 branek a přesto se šlo do kabin se smíšenými pocity. Kdyby nám někdo řekl,že vyhrajeme,dáme 6 branek a o poločase budeme vést 4:0 tak by jsme to všichni brali všemi deseti. Bohužel výkon v druhé půli,který velmi silně připomínal utkání s Vicemilicemi,byl strašný a tři triviální chyby,které jsme nepředvedli snad celý podzim,nám podrazili nohy a nebýt toho že jsme měli nahráno z prvního poločasu,tak jsme asi odjeli bez bodu. Nedá se nic dělat,i takové utkání jsou a nám nezbývá než se semknout dohromady a předvést,že to byla zas jen naše slabá chvilka a v neděli 1.11. v 10 hodin porazit soupeře z Pačlavic. Tímto zveme všechny naše příznivce na poslední podzimní kolo.