2.KOLO, 16.8.09 - BRANKOVICE : PUSTIMĚŘ 3:1 (1:0)

31.12.2009 10:05

Branky: 30. David Učeň, 75. David Učeň, 85. Martin Havránek
Sestava: Václav Škroba, Lukáš Luža, Mirek Kremz, Rosťa Verner, Michal Plšek, Martin Havránek (75. Tomáš Loucký), Jiří Proniuk, Michal Tylšar, Pavel Oppelt , David Učeň , Lukáš Bodeček

Vývoj utkání:

V nedělním hodovém utkání jsme proti Pustiměři odvedli slušný výkon a 3 body zůstaly zaslouženě doma. Za témeř tropického počasí byl vývoj utkání následující: první půlhodinu jsme měli více ze hry a zejména rychlými kolmými přihrávkami jsme se dostávali za obranu hostí, prozatím slibné šance zůstaly bez gólového vyjádření. Zejména závar před brankou hostí, kdy se ani na třikrát a za přispění břevna míč nedostal do brány. Nicméně vše jsme zúročili ve 30. minutě, kdy si David Učeň zaběhl za obranu na centrovaný míč a lobem otevřel skóre utkání. Druhá půle byla i díky počasí o poznání pomalejší, tolik brankových příležitostí jsme si již nevypracovali. Důležitým momentem ve vývoji byla 60. minuta, kdy byl vyloučen hostující hráč za hrubý faul. Měla to být pro nás výhoda, nestalo se a naopak po vyloučení jsem si nekoncentrovaní na hru dali vlastní gól. Asi 15 minut trvalo, než jsme našli znovu rytmus a zjistili jak na soupeře v deseti hrát. Přišla 75. minuta , kdy opět po přímočaré akci a uličkou mezi obranou se David Učeň v úniku nemýlil 2:1. Tečku za utkáním udělal výstavní střelou Martin Havránek. Vyhráli jsme tedy 3:1 a začátek sezony nás zastihl v dobré pohodě, jen tak dále. Příští utkání sehrajeme v Letonicích 23.8. v 16:30.

3:2 (1:0)

Branky: Bílek Miroslav, Hladil karel, Macháč Zbyněk - Hýsek Michal, Špatian Marcel