8.KOLO, 25.9.09 - LYSOVICE : BRANKOVICE 2:2 (1:1)

31.12.2009 10:39

Branky:  30. David Učeň, 80. Michal Tylšar
Sestava: Václav Škroba, Lukáš Luža, Mirek Kremz, Rosťa Verner, Michal Plšek,  Jiří Proniuk, Michal Tylšar, Pavel Oppelt, Lukáš Bodeček, Martin Havránek , David Učeň

Vývoj utkání:
Před dvoj-utkáním na hřištích Švábenic a Lysovic jsme pomýšleli na 4 body, nejlépe pak na všech 6, po sobotním utkání v Lysovicích asi budeme nakonec přece jen spokojeni i s těmi body čtyřmi. Lysovice se nás evidentně dobře připravili a motivovali, od začátku utkání se do náš zakousli a celý zápas víceméně nepustili k naší typické kombinační hře s přímými a přesnými finálními přihrávkami na naše útočníky. Jen díky Davidovi Učňovi, jsme ve 30 minutě již za nepříznivého stavu 1:0 udrželi utkání v naději na dobrý výsledek. David Učeň dokonale zaskočil domácí obranu, když jim skryt za zády vypíchl míč a vychutnal si lobem domácího brankáře - 1:1. Druhý poločas bohužel nezačal stejně jako ten ve Švábenicích, kdy jsme utkání zlomili rychlým gólem, naopak jsme v 55 minutě inkasovali my po rychlém brejku domácích, kterých bylo v tomto zápase mnoho a nadělaly nám mnoho starostí. Až v posledních 15 minutách utkání jsme si začali vytvářet nadějné gólové příležitosti, zejména střela Jiřího Proniuka a nájezd Davida Učně volaly po gólu, nakonec jen jedna zůstala vyslyšena, když nikým nehlídaný Michal Tylšar zakončil přesně hlavou po předchozím přímém kopu. S remízou 2:2 nakonec tak po vývoji v utkání můžeme být spokojeni a jsou to asi domácí, kteří žehrají na nepřízeň štěstěny... Příští konečně již domácí utkání sehrajeme v neděli 4.10. v 10.00 proti Vícemilicím a doufáme v navázání na předchozí kvalitní výkony a hlavně výsledky.