9.KOLO, 4.10.09 - BRANKOVICE : VÍCEMILICE 2:3 (0:2)

31.12.2009 10:40

Branky:  55. a 82. Michal Plšek
Sestava: Václav Škroba, Lukáš Luža, Mirek Kremz, Jan Navrátil (45. Milan Novotný), Michal Plšek,  Jiří Proniuk, Michal Tylšar, Pavel Oppelt, Lukáš Bodeček, Martin Havránek , David Učeň

Vývoj utkání:
Po předchozích fotbalových hodech v podobě 6 vítězných a 2 remízových utkání, přišel útlum, asi v tu nejnevhodnější dobu, nicméně přišel. Utkání samotné jsme si prohráli v podstatě sami, v našich hlavách se usadilo uspokojení z předchozích úspěchů a čekali jsme, že se soupeř porazí sám, tak nějak by se to dalo celé shrnout. První poločas byl v úvodních 20 minutách spíše na naší straně, měli jsme několik gólovek, leč neproměnili, poté přišel z čista jasna bleskový útok hostů a první branka v naší síti. Od té doby jsme se hledali a nenašli, vrcholem byla druhá branka do šatny, kterou jsme po hrubé chybě ve středu pole Vícemilícím darovali. Po poločase a přeskupení sestavy se mírně hra změnila, kontaktní branku se nám podařilo vstřelit, jenže vzápětí po nevydařeném trestném kopu a následném nepokrytém rychlém brejku hostů byl rozdíl opět o dvě branky 1:3. V 80 minutě jsme ještě vykřesali naději na zvrat, když Michal Plšek svým druhým gólem po dorážce snížil na 2:3. Více jsme již ale nestihli a první podzimní prohra je tak na světě. V příštím utkání na horké půdě ve Vážanech je tedy co napravovat. Utkání se hraje již v sobotu 15.00.