Výsledky a zápisy sezony 2020/2021
 

 

ROZPIS "A" tým - PODZIM 2020 muzi A

Výsledky MUŽI A v sezoně 2020/2021

Aktualní výsledky OP mužů + tabulka ZDE

10.kolo, Okresní přebor, 11.10.2020

ROUSÍNOV B : BRANKOVICE 7:1 (4:0)
Jednoznačný výsledek, jednodznačný průběh zápasu, není co více dodat, jako den a noc naše domácí a venkovní zápasy. Dostali jsme lekci z produktivity i technické a rychlostní disciplíny od fotbalistů, kteří většinou hrají o několik úrovní výše za A tým. Potvrdili svoji kvalitu a my se nedokázali přizpůsobit. Bohužel nebudeme moci navázat na naše domácí úspěšné zápasy, Covid nám vystavil na 14 dnů stopku. Kdy a s kým odehrajeme příští kolo a zda to bude ještě v podzimní sezoně se můžeme jen dohadovat. I přes nepříjemný sportovní zážitek v Rousínově zůstáváme v popředí tabulky a děkujeme všem divákům za podporu.

 

 

*********************************************************************************************

 

 

BRANKOVICE : ŠVÁBENICE 1:0 (1:0)
Branky: 25. Proniuk Daniel
Tak jsme to zvládli. Po velice nevydařeném utkání v Křižanovicích jsme se v nedělním domácím utkání proti Švábenicím opět vrátili na cestu, kterou letošní sezonu chceme jít, soustředěný a bojovný výkon. Ano byl to přímý souboj o čelo tabulky a Švábenice byly velice nepříjemný soupeř, ale takto jsme to nevnímali, důležité pro nás bylo vrátit se na vlnu předchozích domácích utkání a jednoduše neprohrát, nespekulovat o dalších utkáních, které budou uplně stejně náročné a zajímavé, když nejdříve příští neděli zajíždíme do Rousínova a poté doma další neděli přivítáme FK Drnovice, tedy opět týmy z popředí tabulky. To je jen malý pohled do kabiny pro představu co se tam odehrává a jak se na zápas připravujeme. Samotný zápas rozhodl opět jeden jediný přesný zásah z 25.minuty, i když na obou stranách nebylo nouze o zajímavé gólové příležitosti a v určitých pasážích utkání byl vidět i pohledný fotbal pro diváky. Tříbodový zisk a neporazitelnost na domácím stadionu nás oprávněně opět vrátil na první místo tabulky Okresního přeboru. 

*********************************************************************************************

 

 

8.kolo, Okresní přebor, 27.9.2020

KŘIŽANOVICE : BRANKOVICE 1:0 (1:0)
Branky:
Nejhorší výkon podzimní sezony, tak stručně můžeme zhodnotit utkání v Křižanovicích. Oboustranně nezáživný fotbal se spoustou nakopávaných míčů, osobních soubojů a nepřesnostmi na obou stranách, šance jsme si sice vytvořily ale neproměnili a tak domácím stačil jeden přesný zásah, který určil osud tohoto utkání 8.kola Okresního přeboru. Zapomenout a připravit se na příští domácí utkání se Švábenicemi, který bude soubojem o přední příčky v tabulce.

*********************************************************************************************

 

 
 

7.kolo, Okresní přebor, 20.9.2020

BRANKOVICE : KOMOŘANY 3:1 (2:1)
Branky: 2. Chadraba Petr, 7. Proniuk Jiří, 14. Čempel Milan, 90. Proniuk Daniel
Po dvoutýdenní vítězné štaci ve Velešovicích a poté v Letonicích jsme odehráli další vítězné utkání již na domácím stadionu proti ambiciózním Komořanům. Od samého úvodu utkání jsme byli lepším týmem a předváděli pěkný pohledný fotbal s mnoha šancemi. Díky tomuto ideálnímu začátku jsme již do 10.minuty vedli 2:0, zaslouženě. Bohužel jsme vzápětí neudrželi tempo hry a pustili hosty do ojedinělého útoku z něhož po nedovoleném bránění v pokutovém území vytěžili a vzápětí proměnili penaltu. Kdo by před zápasem řekl, že se do 15.minuty vleze vše podstatné z utkání. Až do 90.minuty jsme vývoj utkání drželi na rozdílových 2:1, objektivně jsme byli lepším týmem a jen mnoho neproměněných příležitostí nenavýšilo skóre utkání. Definitivní stvrzení stavu utkání přišo v nastaveném čase, třetí gól byl jen potvrzení a tečka že 3 body zůstaly zasloužene na domácím stadionu. Příští něděli zajíždíme do Křižanovic, děkujeme za přízeň fanouškům.

 

 

*********************************************************************************************

6.kolo, Okresní přebor, 13.9.2020

LETONICE : BRANKOVICE  0:1 (0:1)
Branky: 20. Dufek Ladislav
Druhé venkovní utkání v řadě za sebou jsme odehráli na půdě Letonic. Vyrovnané utkání bylo od začátku svázano defenzivní hrou od obou celků, mnoho osobních soubojů a hra převážně ve středu pole, s taktikou nakopávaných míčů, dlouho jsme se jen přizpůsobili této hře, až od 17.minuty jsme si vypracovali zajímavé příležitosti, jen nepřesná předfinální fáze nás nepustila k čistým brankovým situacím. A tak přišla nacvičená standardní situace, přetažený přímý kop, sklepnutí hlavou na malé vápno a razantním zakončenčením Laďě Dufka jsme se dostali do vedení. Ve druhé půli se neopakovalo drama z Velešovic, naopak jsme měli více ze hry a také více jasných brankových příležitostí. Ani jeden tým je ale nevyužil a tak utkání skončilo naším těsným jednobrankovým vítěztvím. Příští kolo odehrajeme již na domácím stadionu a přivítáme v neděli 20.9. Komořany v 10:00, odpoledne pak B tým hostí Rychtářov. Na oba zápasy zveme všechny příznivce sportu a kopané.

 

 
 
5.kolo, Okresní přebor, 6.9.2020

VELEŠOVICE : BRANKOVICE  4:5 (0:3)
Branky: 49. Havíř Jan, 65. Novotný Pavel, 77. Trávníček Matěj, 83. Reichelt Michal - 23. Frank Jakub, 29. Přibilík Martin, 40. Navrátil Martin, 64. Proniuk Jiří, 90. Tichý Pavel
V 5.kole Okresního přeboru jsme odehráli divácky atraktivní utkání s domácími Velešovicemi. Od úvodu nic nenaznačovalo tomu, že z utkání bude na konci ještě velké drama, postupně jsme se od 1. minuty dostávali do tempa kombinační a líbivou hrou, mnoha brankových příležitostí, které jsme postupně využili a po prvním poločase zaslouženě vyhrávali 0:3. Ovšem vývoj druhého poločasu by nevymyslel ani nejlepší autor dramat, v 65. minutě jsme vlastními chybami přišli o tříbrankové vedení a od té chvíle domáci ucítili šanci a začalo brankové představení, kdy ještě v 64. minutě jsme upravili na pohodlných 1:4, ale pak jsme pro nás nepochopopitelně pustili domácí do tlaku a přenechali jim hru a rázem bylo v 90.minutě vyrovnáno. Až standardka z 91.minuty nás zachránila od blamáže a zklamání z předvedené hry ve druhém poločase, budiž to varování do dalších utkání, které odehrajeme v Letonicích příští neděli 13.9. v 16:00.

 

*********************************************************************************************

4.kolo, Okresní přebor, 30.8.2020

BRANKOVICE : SLAVKOV  2:0 (0:0)
Branky: 74. Jaroslav Navrátil, 82. Proniuk Jiří
Z pohledu tabulky pro nás velice důležité domácí utkání 4.kola se odehrálo v neděli v 17.00. Hostující Slavkov byl vzhledem k úspěšné loňské sezoně papírovým favoritem, ale na hřišti od začátku bylo vše vyrovnané a první poločas i přes velkou brankovou příležitost na obou stranách skončil bezbrankovou remízou. Druhý poločas jsme postupně byli herně lepším týmem, i díky naší bezchybné obranné hře se golové příležitosti začaly kupit na straně hostů. Postupně v 74. minutě a poté v 82. minutě jsme definitivně strhli vítězství na svoji stranu a zaslouženě bereme 3 body. Děkujeme všem fanouškům za podporu. Příští dvě kola budeme hrát venku, nejdříve do Velešovic, za 14 dnů pak do Letonic. 

 

 
*********************************************************************************************

3.kolo, Okresní přebor, 23.8.2020 

PUSTIMĚŘ : BRANKOVICE  2:1 (1:1)
Branky: 38. Proniuk Jiří, 43. Snídal Petr, 57. Snídal Petr
V nedělní dohrávce 3.kola okresního přeboru jsme mohli vidět velice vyrovnané bojovné utkání s mnoha brankovými příležitostmi na obou stranách. Ve 38. minutě jsme se ujali vedení a potřebovali stav udržet do konce poločasu, bohužel jsme naší chybou dovolili domácím vyrovnat, zápas by se pravděpodobně vyvíjel jinak. Druhý poločas byl tedy opět 50:50, a protože jsme nevyužili asi 3 gólové šance, potrestali nás domácí v 57.minutě ze standardní situace, kdy po rohu uklidil do sítě přetažený centr na zadní tyč nepokrytý domácí Snídal. Do konce utkání jsme stále byli kousek od vyrovnání, bohužel ani ta poslední slibná příležitost Pavla Tichého z 91. minuty nastavení zůstala nevyužita. 
Příští utkání odehrajeme na domácím stadionu v neděli 30.8. v 17:00 proti Slavkovu.

 

****************************************************************************************

2.kolo, Okresní přebor, 16.8.2020

BRANKOVICE : DRAŽOVICE  1:0 (1:0)
Branky: 18. Proniuk J.
První mistrovské a současně hodové utkání nové sezony 2020/2021 jsme zahájili úspěšně i když nejtěsnějším možným způsobem.
Výsledek naznačuje, že to byl vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Ta naše gólová z 18.minuty nakonec rozhodla, že 3 body zůstanou na domácí půdě a můžeme říct, že zaslouženě, když jsme měli více golových příležitostí a nebezpečnějších akcí před soupeřovou bránou, zejména ta v druhém poločasu po pěkné kombinační akci a zakončením do odkryté brány zůstala nevyužita. Příští kolo odehrajeme v neděli 17.30 v Pustiměři. 

 

 

*****************************************************************************************************

Přáteláky z letní přípravy 2020
Brankovice "A" - Hoštice  5:1 (2:1)
Branky: Šimčík J. 1, Proniuk J. 2, Majerčák P. 1, Proniuk D. 1 
Přátelské utkání se supeřem z horní poloviny III.třídy bylo hned v samotném úvodu ovlivněno bleskovou gólovou akcí soupeře a tak jsme od 2.minuty prohrávali 0:1. Jakoby nás tato situace nakopnula a od této chvíle jsme až do konce poločasu hosty k ničemu dalšímu nepustili, naopak jsme trpělivě čekali na zvrat utkání, po několika slibných šancích jsme se dočkali a ve 25. a 32. minutě otočili skore utkání. Druhý poločas byl již v režii domácího týmu a celkové skore utkání jsme ještě navýšili na konečných 5:1. Viděli jsme zajímavé utkání s houževnatým soupeřem a zejména díky situaci ze 2. minuty, kdy jsme museli otáčet vývoj útkání.

 

 
 
Opatovice - Brankovice "A"  1:8 (0:3)
Branky: Majerčák P. 2, Proniuk D. 2, Navrátil M. 2, Chadraba P. 1, Dufek L. 1
 
**********************************************************************************************************

 

 

 

 

 

ROZPIS "A" tým - PODZIM 2020 muzi A

 

Výsledky MUŽI A v sezoně 2020/2021

Aktualní výsledky OP mužů + tabulka ZDE