halový TURNAJ SK ROSTEX Vyškov 10.12.11

Účastníci: Vyškov 04, Vyškov 03, Morkovice, Brankovice, Drnovice, Vážany
Mladší přípravky ročník 2003 a mladší
Hráli: Filip Vaněk, Martin Majerčák, Zbyněk Machala, David Bárta, Adam Proniuk, Dominik Jašek,

Naše zápasy:
Brankovice - Drnovice:    6:0  branky: Adam Proniuk 3, Dominik Jašek 3
Brankovice - Vážany:      6:2  branky: Adam Proniuk 4, Dominik Jašek 2
Brankovice - Vyškov 03:  2:4  branky: Adam Proniuk 2
Brankovice - Morkovice:  2:1 branky
: Adam Proniuk 1, Dominik Jašek 1
Brankovice - Vyškov 04:  4:1 branky: Adam P. 2, D. Jašek 1, Martin Majerčák 1

Konečné pořadí
1. Vyškov 03
2. BRANKOVICE
3. Vyškov 04
4. Morkovice
5. Vážany
6. Drnovice

komentář: kluci nás na turnaji mile překvapili, v systému 4+1 jsme měli přitom jen jednoho na střídání, např. Vyškov 03 měli dvě vyrovnané čtyřky. Kluci se prvním zápasem s Drnovicemi 6:0 uklinili a tím si našlápli ke konečnému krásnému druhému místu. Vážany nás ve druhém utkání překvapili a vedli 1:0, kluci ale postupně otočili na konečných 6:2. Třetí zápas s Vyškovem 03 byl jak se nakonec ukázalo finálovým soubojem o první místo, nebýt úplně zbytečných dvou branek v rychlém sledu mohli kluci klidně remizovat, uznejme ale kvality soupeře, takže vyhrál zaslouženě. Další zápas s Morkovicemi byl ovšem lahůdkou, my trenéři i diváci jsme někdy i lapali po dechu co naši i morkovičtí kluci předvádí, Morkovice byl velice silný tým a výhra 2:1 byla lahůdkou turnaje. Poslední zápas jsme  z posledních sil namotivovali kluky, aby potvrdili předešlé snažení a Vyškov 04 porazili, krásně se to podařilo 4:1 a všichni přítomní uznali že zaslouženě odvážíme pohár za 2.místo. Brankovice se po dlouhé době v této kategorii zviditelnily a rozhodně to není naposled. Kluci, jen tak dál...

Nejlepší střelec turnaje: Brankovice - Adam, 12 branek
Nejlepší hráč turnaje: Morkovice